Nahoru

21.9. 17:30 – 20:00 POHOTOVOST

Vážení klienti online tlumočení Tiché linky,

v pátek 21.9.2018 17:30 – 20:00 bude z provozních důvodů zajištěno online tlumočení Tiché linky pouze v režimu POHOTOVOST (Tichá linka a Skype). Od 20:00 do 22:00 bude poté klasicky zapnutá linka 123. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co nejkvalitnější tlumočení. Proto se všichni naši tlumočníci v tomto termínu zúčastní supervize.

Pohotovost Tiché linky můžou neslyšící používat, pouze pokud NUTNĚ potřebují! Například: nehoda, policie, nemoc, porod, havárie plynu nebo elektřiny, děti nepřišly domů apod.

Upozornění: Pohotovost je pouze v aplikaci Tichá linka (www.tichalinka.cz) a SKYPE. ID: appnpohotovost.

Tým online tlumočníků Tiché linky

Video ve znakovém jazyce:

22.6. 17:30 – 21:00 POHOTOVOST

Vážení klienti online tlumočení Tiché linky,

v pátek 22.6.2018 17:30 – 21:00 bude z provozních důvodů zajištěno online tlumočení Tiché linky pouze v režimu POHOTOVOST (Tichá linka a Skype). Stále se snažíme zlepšovat naše služby a pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co nejkvalitnější tlumočení. Proto se všichni naši tlumočníci v tomto termínu zúčastní supervize.

Pohotovost Tiché linky můžou neslyšící používat, pouze pokud NUTNĚ potřebují! Například: nehoda, policie, nemoc, porod, havárie plynu nebo elektřiny, děti nepřišly domů apod.

Upozornění: Pohotovost je pouze v aplikaci Tichá linka (www.tichalinka.cz) a SKYPE. ID: appnpohotovost.

Tým online tlumočníků Tiché linky

 

 

Důležitá zpráva pro klienty

Vážení klienti,

chceme vám sdělit důležitou zprávu. Postupně budeme ze Skype přecházet na Tichou linku. Skype dlouhodobě nevyhovuje nárokům na online tlumočení. 

Prvním krokem je přechod účtu appnonlinetlumoceni3 na Tichou linku, a to od čtvrtka 26. 4. 2018. Tento účet zahrnuje tato témata: inzeráty (koupě, prodej), služby – UPC, telefonní operátoři, elektřina, plyn, rezervace ubytování, švadlena, objednání jídla, taxi apod., volat kamarádům atd. Pokud budete potřebovat tlumočit tato témata a zatím používáte pouze Skype, registrujte se prosím na www.tichalinka.cz nebo použijte mobilní aplikaci Tichá linka pro chytré telefony s iOS a Android, kterou si můžete stáhnout na App Store a Google Play.

Nebojte se změny, je to změna k lepšímu :-) Pro používání Tiché linky můžete postupovat jako při Skype, nebo si můžete dopředu rezervovat tlumočníka na přesný den a hodinu, což znamená, že si můžete hovor přesně naplánovat a nemusíte čekat. 

Účet appnonlinetlumoceni3 tedy končí. Ostatní účty i pohotovost zatím zůstávají otevřeny. Účet appnonlinetlumoceni1,2,3 zůstává otevřen ve stejnou dobu, ale pozor, název se změnil na appnonlinetlumoceni1,2 a využít ho můžete pouze pro témata 1 a 2. Téma 3 lze tlumočit pouze na www.tichalinka.cz

V případě dotazů se neváhejte obrátit na tlumoceni@tichalinka.cz 

Těšíme se na Vás na Tiché lince,

Váš tým tlumočníků