Nahoru

Důležitá zpráva pro klienty

Vážení klienti,

chceme vám sdělit důležitou zprávu. Postupně budeme ze Skype přecházet na Tichou linku. Skype dlouhodobě nevyhovuje nárokům na online tlumočení. 

Prvním krokem je přechod účtu appnonlinetlumoceni3 na Tichou linku, a to od čtvrtka 26. 4. 2018. Tento účet zahrnuje tato témata: inzeráty (koupě, prodej), služby – UPC, telefonní operátoři, elektřina, plyn, rezervace ubytování, švadlena, objednání jídla, taxi apod., volat kamarádům atd. Pokud budete potřebovat tlumočit tato témata a zatím používáte pouze Skype, registrujte se prosím na www.tichalinka.cz nebo použijte mobilní aplikaci Tichá linka pro chytré telefony s iOS a Android, kterou si můžete stáhnout na App Store a Google Play.

Nebojte se změny, je to změna k lepšímu :-) Pro používání Tiché linky můžete postupovat jako při Skype, nebo si můžete dopředu rezervovat tlumočníka na přesný den a hodinu, což znamená, že si můžete hovor přesně naplánovat a nemusíte čekat. 

Účet appnonlinetlumoceni3 tedy končí. Ostatní účty i pohotovost zatím zůstávají otevřeny. Účet appnonlinetlumoceni1,2,3 zůstává otevřen ve stejnou dobu, ale pozor, název se změnil na appnonlinetlumoceni1,2 a využít ho můžete pouze pro témata 1 a 2. Téma 3 lze tlumočit pouze na www.tichalinka.cz

V případě dotazů se neváhejte obrátit na tlumoceni@tichalinka.cz 

Těšíme se na Vás na Tiché lince,

Váš tým tlumočníků

Online tlumočnická služba používá program Tichá linka a Skype. Program ooVoo od 8. 8. 2017 nebudeme používat

Milí klienti online tlumočnické služby,

nedávno jsme Vás informovali, že ooVoo má novou aktualizaci. Poslaná zpráva od Vás se automaticky nezobrazí (nebliká), tlumočník nevidí zprávu a nemůže odpovědět. Program ooVoo proto neumožňuje poskytovat kvalitní službu online tlumočení a už ho nebudeme používat.

Tlumočníky můžete kontaktovat přes program Skype a Tichá linka (www.tichalinka.cz). Pokud znáte někoho, kdo online tlumočení před ooVoo využíval, předejte mu prosím tuto informaci.

Děkujeme za spolupráci,

tým tlumočníků

Video ve znakovém jazyce:

https://www.youtube.com/watch?v=SIV5Ppfy62o&feature=youtu.be