Category Archives: Aktuality

Otevírací doba o vánočních svátcích

Vážení klienti Tiché linky,

blíží se vánoční svátky a Nový rok a my Vás chceme informovat o tom, jak bude Tichá linka o Vánocích a na Nový rok otevřena.

24., 25. a 26.12. bude celý den Tichá linka pouze v režimu POHOTOVOST. To znamená, že bude fungovat skype: appnpohotovost a v Tiché lince pouze Pohotovost. Tlumočníka můžete kontaktovat v případě vážného problému (potřebujete policii, hasiče, záchranku nebo se stalo něco vážného, co nepočká do dalších dnů – např. praskla vám doma voda, je potopa a podobně).

Pohotovost bude také na Silvestra 31.12. od 16 hod a celý den 1.1.2019.

Celý tým tlumočníků Tiché linky vám přeje krásné prožití Vánočních svátků a vše dobré do roku 2019.

Překlad do ČZJ zde:

Změna Skype appnpohotovost od 1.11.2018!!

Vážení klienti online tlumočení,

Od 1. 11. 2018 mění program Skype své nastavení. Bohužel již nebude mít všechny funkcionality potřebné pro online tlumočení a tím pádem je možné, že v noci vaše zprávy tlumočník neuslyší a neuvidí. Pokud budete potřebovat tlumočit v noci, tedy využít noční pohotovosti (například volání na policii, lékaři atd.), tak je nutné, abyste tlumočníkovi  přes program Skype rovnou volali nebo si zadali pohotovost přes www.tichalinka.cz.

Děkujeme za pochopení,

tým tlumočníků.

 

 

21.9. 17:30 – 20:00 POHOTOVOST

Vážení klienti online tlumočení Tiché linky,

v pátek 21.9.2018 17:30 – 20:00 bude z provozních důvodů zajištěno online tlumočení Tiché linky pouze v režimu POHOTOVOST (Tichá linka a Skype). Od 20:00 do 22:00 bude poté klasicky zapnutá linka 123. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co nejkvalitnější tlumočení. Proto se všichni naši tlumočníci v tomto termínu zúčastní supervize.

Pohotovost Tiché linky můžou neslyšící používat, pouze pokud NUTNĚ potřebují! Například: nehoda, policie, nemoc, porod, havárie plynu nebo elektřiny, děti nepřišly domů apod.

Upozornění: Pohotovost je pouze v aplikaci Tichá linka (www.tichalinka.cz) a SKYPE. ID: appnpohotovost.

Tým online tlumočníků Tiché linky

Video ve znakovém jazyce:

22.6. 17:30 – 21:00 POHOTOVOST

Vážení klienti online tlumočení Tiché linky,

v pátek 22.6.2018 17:30 – 21:00 bude z provozních důvodů zajištěno online tlumočení Tiché linky pouze v režimu POHOTOVOST (Tichá linka a Skype). Stále se snažíme zlepšovat naše služby a pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co nejkvalitnější tlumočení. Proto se všichni naši tlumočníci v tomto termínu zúčastní supervize.

Pohotovost Tiché linky můžou neslyšící používat, pouze pokud NUTNĚ potřebují! Například: nehoda, policie, nemoc, porod, havárie plynu nebo elektřiny, děti nepřišly domů apod.

Upozornění: Pohotovost je pouze v aplikaci Tichá linka (www.tichalinka.cz) a SKYPE. ID: appnpohotovost.

Tým online tlumočníků Tiché linky