Category Archives: Nezařazené

Nová Tichá linka – informace o spuštění

Vážení klienti online tlumočnické služby,

jak již víte, Tichá linka se několik měsíců usilovně vyvíjí a zlepšuje. Nyní je vše téměř hotovo – finalizujeme poslední detaily.
S radostí Vám oznamujeme, že kompletně novou Tichou linku spustíme na konci příštího týdne.
O vydání Vás budeme dále informovat přes Facebook Tiché linky a na www.tichalinka.cz. V případě potřeby nás kontaktujte na email: info@tichalinka.cz

tým Tiché linky

20.9. 16:30 – 21:00 POHOTOVOST

Milí klienti,

v pátek 20.9.2019 16:30 – 21:00 bude z provozních důvodů zajištěno online tlumočení Tiché linky pouze v režimu POHOTOVOST (Tichá linka a Skype). Od 21:00 do 22:00 bude poté klasicky zapnutá linka 123. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co nejkvalitnější tlumočení. Proto se všichni naši tlumočníci v tomto termínu zúčastní supervize.

Pohotovost Tiché linky můžou neslyšící používat, pouze pokud NUTNĚ potřebují! Například: nehoda, policie, nemoc, porod, havárie plynu nebo elektřiny, děti nepřišly domů apod.

Upozornění: Pohotovost je pouze v aplikaci Tichá linka (www.tichalinka.cz) a SKYPE. ID: appnpohotovost.

Tým online tlumočníků Tiché linky

Překlad do ČZJ zde:

29.3. 16:00 – 21:00 pohotovost

Vážení klienti online tlumočení Tiché linky,

v pátek 29.3.2019 16:00 – 21:00 bude z provozních důvodů zajištěno online tlumočení Tiché linky pouze v režimu POHOTOVOST (Tichá linka a Skype). Od 20:00 do 22:00 bude poté klasicky zapnutá linka 123. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co nejkvalitnější tlumočení. Proto se všichni naši tlumočníci v tomto termínu zúčastní supervize.

Pohotovost Tiché linky můžou neslyšící používat, pouze pokud NUTNĚ potřebují! Například: nehoda, policie, nemoc, porod, havárie plynu nebo elektřiny, děti nepřišly domů apod.

Upozornění: Pohotovost je pouze v aplikaci Tichá linka (www.tichalinka.cz) a SKYPE. ID: appnpohotovost.

Tým online tlumočníků Tiché linky

Překlad do ČZJ zde:

 

Online tlumočnická služba používá program Tichá linka a Skype. Program ooVoo od 8. 8. 2017 nebudeme používat

Milí klienti online tlumočnické služby,

nedávno jsme Vás informovali, že ooVoo má novou aktualizaci. Poslaná zpráva od Vás se automaticky nezobrazí (nebliká), tlumočník nevidí zprávu a nemůže odpovědět. Program ooVoo proto neumožňuje poskytovat kvalitní službu online tlumočení a už ho nebudeme používat.

Tlumočníky můžete kontaktovat přes program Skype a Tichá linka (www.tichalinka.cz). Pokud znáte někoho, kdo online tlumočení před ooVoo využíval, předejte mu prosím tuto informaci.

Děkujeme za spolupráci,

tým tlumočníků

Video ve znakovém jazyce:

https://www.youtube.com/watch?v=SIV5Ppfy62o&feature=youtu.be

Aktualizace chromu od verze 59.0.3071.115

Vážení klienti,

Aby Tichá linka správně fungovala, je nutné mít vždy aktuální prohlížeč Google Chrome. Po nejnovější aktualizaci došlo k malé změně, kde najít aktuální verzi.

Jak zkontrolovat, zda je prohlížeč aktuální?

  1. Klikněte v prohlížeči v pravém horním rohu na obrázek menu,  poté na „Nastavení“obr12. Klikněte na „o aplikaci Chrome“obr23. Po kliknutí se Vám zobrazí, zda máte Google Chrome aktuální nebo ne.or34. V případě, že prohlížeč není aktuální, zaktualizujete ho kliknutím na tlačítko „aktualizovat“.

Objednání taxi během pohotovosti

Milí klienti online tlumočnické služby,
v době noční pohotovosti tlumočníci netlumočí objednávání taxi služeb. Taxi si můžete objednat pomocí sms, přes aplikace a www rozhraní jednotlivých taxi služeb.
Pohotovost využívejte jen pro neodkladné záležitosti (sanitka, policie, hasiči atd.). Děkujeme za pochopení.
Tým tlumočníků.
Video ve znakovém jazyce:

 

Výpadek Skype

Vážení klienti,

dnes v noci proběhl celosvětový výpadek Skype. Tento výpadek stále trvá.  V průběhu dnešního dne je možné, že se ještě budou objevovat výpadky appnonlinetlumoceni. Pokud se vám nedaří spojit s online tlumočníkem na skype, využijte www.tichalinka.cz.

Děkujeme, Váš tým Tiché linky

Zde video ve znakovém jazyce:

 

Obnovení webkamery

video ve znakovém jazyce:

 

 

 

 

 

 

 

 

návod, jak problém obnovit:

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení klienti,

Některé problémy s videem a s webkamerou můžete vyřešit tím, že si v prohlížeči Google Chrome obnovíte povolení webkamery.

Zadejte do prohlížeče www.tichalinka.cz

Hned vedle adresy máte napsáno „zabezpečeno“:

zabezpeceno1

Klikněte na to a zobrazí se vám celá nabídka:

povoleni_kamery

Ujistěte se, že máte opravdu povolenou kameru/mikrofon, v případě, že máte, zkuste ji vypnout, zaktualizovat stránky a pak znovu povolit.

V případě potřeby se prosím obracejte na naši Skype technickou podporu:

Tichá linka-pomoc tlumočení

Tichá linka-pomoc přepis

 

Děkujeme, Váš tým Tiché linky