Spolupráce

Pokud s námi chcete překonávat bariéry a zavést do svých prostor Tichou linku, máte nápad na spolupráci nebo třeba jen dotaz, kontaktujete nás prosím na jednom z kontaktů níže. Služba jako taková i veškerá související podpora (školení, materiály, technická podpora ad.) jsou zdarma.

Postup zavedení Tiché linky do organizace:

  1. Projevte zájem o spolupráci kontaktováním nejbližší pobočky Tichého světa zde nebo využijte jeden z kontaktů níže.
  2. Telefonicky nebo elektronickou poštou probereme technické požadavky a zařízení, na kterém chcete Tichou linku provozovat a případné dotazy. V případě potřeby zařízení vyzkoušíme. Technické požadavky najdete zde.
  3. Domluvíme termín zaškolení obsluhy Tiché linky. Doporučujeme mít proškolené minimálně dvě osoby na jedno zařízení, podobně doporučujeme uvést dvě kontaktní osoby. Ovládání Tiché linky je uživatelsky přívětivé, v případě potřeby to tedy zvládne každý i bez školení. Součástí návštěvy je krátká přednáška o Tiché lince a o tom, kdy využít ji a kdy fyzického tlumočníka, o světě neslyšících, registrace a praktická ukázka postupu a spojení. Celková délka školení bývá 30-45 min, záleží na rychlosti registrace účtu a množství případných dotazů.
  4. Další bezbariérové místo bude zveřejněno na mapě bezbariérových míst zde.

 

Prezentaci o Tiché lince najdete - zde

 

E:  info@tichalinka.cz

E:  olga.blahovcova@tichysvet.cz

T:  607048579

Tichá linka - Průběh hovoru

Stáhněte si zdarma mobilní aplikaci

a mějte Tichou linku po ruce kdekoliv