Spolupráce

Chcete s námi překonávat bariéry a zavést do svých prostor Tichou linku? Máte nápad na spolupráci nebo třeba jen dotaz? Ozvěte se nám na jeden z kontaktů uvedených níže. 

Služba jako taková i veškerá související podpora (školení, materiály, technická podpora apod.) jsou zdarma.

Postup zavedení Tiché linky do organizace:

  1. Projevte zájem o spolupráci oslovením nejbližšího kontaktního místa Tichého světa zde nebo využijte jeden z kontaktů níže.
  2. Telefonicky nebo elektronickou poštou probereme technické požadavky a zařízení, na kterém chcete Tichou linku provozovat, a prodiskutujeme případné dotazy. V případě potřeby ověříme kompatibilitu a funkčnost zařízení. Technické požadavky najdete zde.
  3. Domluvíme termín zaškolení obsluhy Tiché linky. Ovládání Tiché linky je uživatelsky přívětivé, ale přesto doporučujeme mít proškolené minimálně dvě osoby na jedno zařízení. Podobně doporučujeme uvést dvě kontaktní osoby. Zaškolení může proběhnout přímo na místě nebo online. Součástí zaškolení je krátká přednáška o fungování Tiché linky, o komunikaci s osobami se sluchovým postižením, o tom, kdy lze využít Tichou linku a kdy je lepší zajistit fyzického tlumočníka apod. Následně proběhne samotná registrace a praktická ukázka použití Tiché linky včetně testovacího spojení. Celková délka školení bývá 30-45 minut, záleží na rychlosti registrace účtu a množství případných dotazů.
  4. Další bezbariérové místo bude zveřejněno na mapě bezbariérových míst zde.

 

Prezentaci o Tiché lince najdete zde.

 

E:  info@tichalinka.cz

E:  olga.blahovcova@tichalinka.cz

T:  607 048 579

Tichá linka - Průběh hovoru

Stáhněte si zdarma mobilní aplikaci

a mějte Tichou linku po ruce kdekoliv
Za podporu děkujeme