Aktuality

Milí klienti,
v pátek 24.1.2020 16:45 - 21:00 bude z provozních důvodů zajištěno online tlumočení Tiché linky pouze v režimu POHOTOVOST (Tichá linka a Skype). Od 21:00 do 22:00 bude poté klasicky zapnutá linka 123. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co nejkvalitnější tlumočení. Proto se všichni naši tlumočníci v tomto termínu zúčastní supervize.
Pohotovost Tiché linky můžou neslyšící používat, pouze pokud NUTNĚ potřebují! Například: nehoda, policie, nemoc, porod, havárie plynu nebo elektřiny, děti nepřišly domů apod.
Upozornění: Pohotovost je pouze v aplikaci Tichá linka (www.tichalinka.cz) a SKYPE. ID: appnpohotovost.
Tým online tlumočníků Tiché linky děkuje za pochopení a podporu. 

Překlad do ČZJ zde:

 

 

Pozor! Apple (iPhone, iPad) umožňuje přenos videa pouze přes internetový prohlížeč Safari nebo mobilní aplikaci Tichá linka. Pokud tedy využíváte Tichou linku na iPhone/iPad, použijte Safari nebo mobilní aplikaci.

Pokud používáte prohlížeč Google Chrome, otevřete si Tichou linku. Na mobilu/tabletu vyjede okno a zeptá se, jestli chcete Tichou linku přidat na plochu. Potvrďte a je to, ikonu máte na ploše. Na notebooku/počítači stačí kliknout na znaménko + v adresním řádku (www). Funguje to stejně jako aplikace, ale není to aplikace.

Tichá linka - Průběh hovoru

Stáhněte si zdarma mobilní aplikaci

a mějte Tichou linku po ruce kdekoliv